bilgi@ofb.com.tr +90 232 465 2002 Ürünler Koku Dünyamız Koku Piramidi

  • en
  • tr

Hakkımızda

OFB, güven ve kusursuz müşteri memnuniyeti ilkelerini rehber edinerek, müşterilerine yenilikçi çözümler sunmayı, sunduğu çözümlerle müşterilerinin iş ve sosyal yaşamlarında fark edilir olumluluklar yaratmayı hedeflemektedir.

OFB, Görsel Medya alanında fikirler üretip, hazırladığı reklam ve tanıtım filmleri ile müşterilerinin hayallerine ortak olurken, başta devlet büyüklerimize ve kamu kurumlarına sağladığı fotograf, hareketli görüntü, canlı yayın ve PR hizmeti ile basın yayın kuruluşlarıyla iç içe çalışmaktadır.

OFB, Medya alanındaki hizmetlerinin yanı sıra, hijyen ve temizlik ürünleri pazarlama alanında da müşterilerine çözüm ortaklığı sunuyor. Ürünlerimizin tümü, uzmanlarımızın titiz kontrol ve testerinden geçtikten sonra müşterilerimize sunuluyor. Dileyen müşterilerimize, mevcut ürün gamı dışında özel kokular da geliştirebiliyoruz. Uzman kadromuzun Ar-Ge ve yenilikçi ürün tasarımı konusundaki eşsiz bilgi ve deneyim birikiminin beklentilerinizi karşılaması, siz değerli

müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti konusundaki sorumluluğumuzu ve sürekli daha iyiyi arama çabalarımızı arttırıyor.  En güzel ve kalıcı kokuyu arama yolculuğumuzda müşterilerimizin işbirliği heyecanımızı ve motivasyonumuzu sürekli taze kılıyor.  

Kurumsal kokulandırma sürecini yaşamayan müşterilerimize standart kokulandırma hizmeti sunmanın yanında, logo koku dediğimiz müşterilerimizle birlikte geliştirdiğimiz özel kokulandırma hizmeti de sunuyoruz.

Geniş alanlı mekanların kokulandırılması,uçucu yağlar ile parfümlendirilmesi ve kokuyla pazarlama alanında faaliyet gösteren firmamızın kurumsal koku ile ilgili tüm personeli kurumsal koku,kokulandırma,kurumsal uçucu yağ esans üretim ve tanıtımı hakkında İstanbul ve Almanya merkezli olarak profesyonel parfümörlerden eğitim almıştır.

Geniş alan makinalarının üretimi, koku ithalatı ile esans ve kurumsal imza koku hizmeti sunan şirketimiz 2002 yılından günümüze Türkiye’de hizmet vermiş olup,2006 yılından bugüne kadar da USA (IL.) eyaletinde OFB Company Electronics Plastics and Cosmetics INC. künyesi ile hijyen ve temizlik sektöründe hizmet vermektedir.

OFB, Hijyen, İnşaat, Elektronik, Medya ve Prodüksiyon sektörlerinde güçlü yatırımları, hayata geçirdiği projeleri ve müşterilerinden aldığı güçle Türkiye ve Dünya’da büyüme istikrarını sürdürecektir.

Saygılarımızla.
OFB HİJYEN İNŞAAT ELEKTRONİK MEDYA PRODÜKSİYON A.Ş.